Reyhanlı Street No:3 , Kyrenia, North Cyprus, Mersin 10, Turkey

Tatilde yenilenmek, gençleşmek ve doyasıya dinlenmek isteyenler için Vuni Palace otelin benzersiz spa & wellness hizmetleri sizi bekliyor.

Kendinizi şımartabileceğiniz ve huzuru tadabileceğiniz, hertürlü konfor sizler için en ince ayrıntısına kadar düşünüldü.

Bir yandan kendinizi hiç hissetmediğiniz kadar iyi hissedin, bir yandan hayat karmaşasının yarattığı yorgunluk ve stresin vücudunuzda oluşturduğu negatif etkilerinden kurtulun. Eşsiz bir Spa deneyimi yaşatmak için sizi ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

HİZMET SAATLERİ

09.00-20.00 saatleri arasında hergün hizmet vermektedir.

Kapalı Havuz


Modern mimarisi ile huzurun buluştuğu Lipsos SPA merkezimizde kapalı yüzme havuzun keyif dolu anları sizleri bekliyor. Haftanın yorgunluğunu atmak için en güzel ve huzurlu havuz deneyimini bizimle yaşamalısınız

Dinlenme Odası


Her yaştan misafirimizin evinde bulduğu konforu, Lipsos Spa merkezimizde hijyenik ortamda hissettirmek üzere sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Türk Hamamı


Vücutta bulunan ölü deri tabakasının atılmasını sağlamak amacı ile yapılan işlemdir. Bu işlemin ardından köpük masajının verdiği rahatlığı yaşayabilirsiniz.

Masaj & Bakımlar


Lipsos SPA ile benzersiz, rahatlatıcı ve egzotik terapi seçenekleri ile sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Bayan Kuaför


Profesyonel uygulama ve kaliteli ürünlerin kullanıldığı salonumuzda daha bakımlı ve hoş kişiliğinizi öne çıkartmak için siz değerli misafirlerimizin güzelliğine güzellik katmak için sizleri bekliyoruz.