Restaurant & Bar

“Türk ve uluslararası mutfaklardan özenle seçilmiş her damağa uygun yemek çeşitlerimiz, modern mutfağımızda hazırlanıp açık büfemizde, A la Carte Restaurant’ larımızda ve Snack Restaurant’ ımızda servise sunulmaktadır. Konforlu değişik bir atmosferde keyifli ve romantik akşamlar yaşayabilirsiniz.”

ANA RESTAURANT

Sabah Kahvaltısı ve Akşam yemeğini Açık Büfe olarak hizmet veren Restaurant’ımızda, Geç Kahvaltı ve Öğle yemekleri değişik kültütlere ait özel lezzetler sunulmaktadır. Türk ve Dünya mutfaklarından örnekleri tadabilirsiniz.

Mirror Restaurant

Seçkin Dünya mutfagi çesitlerinin sunuldugu Restaurant’imiz 32 kisilik olup, rezervasyonludur.Avrupa’nin bu mistik mutfagini denemelisiniz.

Murphy's Irish Pub

Kimileri için bir dinlenme alanı, kimileri içinse keyifli sohbetlerin buluşma noktası.. Murphy's Irish Pub' un sizi içine saran etkileyici atmosferi ve eşsiz mimarisi ile nezih bir otamda dinlenecek, keyif dolu saatler geçireceksiniz.

Pool Bar

Yaz sezonu boyunca hizmet veren barimiz’da her gün 10:00–18:00 saatleri arasinda çesitli tropikal ve akdeniz içecekleri servisi yapilmaktadir.

WhatsApp ile iletişime geç