Reyhanlı Street No:3 , Kyrenia, North Cyprus, Mersin 10, Turkey

Oscar Oteller Grubu zincirine ait Vuni Palace Hotel Kibris’in Turizm Merkezi Girne’de kurulmus 5 yildizli, muhtesem deniz manzarali ve modern yapisiyla 5 yildiz otel kategorisindedir. Girne sehir merkezine 1 km., Ercan Havalimanina ise 35 km uzaklikta bulunmaktadir.

Hz.Ömer Türbesi, Tarihi Girne Limani, Girne kalesi, St.Hilarion Kalesi, Bufavento kalesi,Ballapais gibi büyüklü, küçüklü tarihi eserlerin arasinda yer almaktadir.

Genis bir araziye sahip olan tesisimiz, yatak ünitelerinin uygunlugu sayesinde misafirlerimizin her türlü ihtiyaçlarini karsilayacak ve rahat bir tatil yapmalarina imkân verecek sekilde düsünülmüstür. Özel tasarlanmis peyzaji, içerisinde palmiyelerle süslü gezi yollari, Akdeniz iklimi özelligi tasiyan binbir çesit bitki türleri, her türlü beklentiye hizmet veren yüzme havuzlari Girne’nin deniz ve günesi ile birleserek konuklarimiza özenle seçilmis zengin A’la Carte mönüsü ile her türlü damak zevkine uygun yemek çesitlerimiz misafirlerimizin begenilerine sunulmustur.